пʼятниця, 26 листопада 2021 р.

 Презентація інтерактивних цифрових інструментів у рамках навчальних курсів ЗП(ПТ)О для чотирьох професій

         26 листопада 2021 року під час Всеукраїнського тижня професійної освіти відбулася презентація інтерактивних цифрових інструментів за чотирма професіями: «Кравець», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Кухар» та «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів». 

         Інтерактивні цифрові інструменти розроблені у рамках проекту Міжнародної організації праці «Е-ПТО України: безперервність навчання в умовах COVID-19» працівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти та навчально-методичних (науково-методичних) центрів у Сумській, Херсонській, Рівненській та Запорізькій областях.

         

Старший майстер училища Мудренок Оксана Зіновіївна зареєструвавшись прийняла участь підключилася за допомогою чата платформи ZOOM через Фейсбук. Відкрила програму презентації з вітальним словом, знайомилася з питаннями до учасників Ірина Пекшева консультантка МОП України. Цікаво представили презентацію цифрових інструментів з оглядом новітніх тренажерів для спеціальностей «автоелектрик» та «кравець» Юрій Зубань, директор центру технологій електронного навчання СумДУ, та презентацію інтерактивних вправ Наталія Самойленко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області. Сесію запитань-відповідей, дискусії, підведення підсумків та закриття обговорила Ірина Пекшева з учасниками.   


Немає коментарів:

Дописати коментар