Педагогічна діяльність

Проведення відкритих уроків

      Протягом атестаційного періоду провела відкриті уроки з предмету обладнання швейного виробництва в групах швейного напрямку звикористанням мультимедійних презентцій, відеороликів, кросвордів.
    05.02.2019 року провела відкритий урок в групі № 16,  професія швачка, кравець на тему: «Призначення потайних стібків. Призначення і технічна характеристика машин потайного стібка ланцюжкового переплетення ниток» з використанням мультимедійної презентації. 
   Мета уроку: ознайомити учнів з призначенням потайних стібків та особливостями конструкції, призначенням, технічною характеристикою машин потайного стібка ланцюжкового переплетення ниток.
  14 березня 2018 року  відкритий  урок на тему: «Засоби малої механізації, що застосовуються в технологічних процесах на підприємствах замовників кадрів».
    07 лютого 2017 року відкритий  урок на тему: «Призначення, характеристика та принцип утворення зигзагоподібних строчок».
   23 вересня 2016 року  відкритий урок на тему: "Характеристика човникового стібка, процес його утворення та призначення".
   01 грудня 2015 року провела відкритий  урок на тему: «Характеристика обметувальних та зшивно-обметувальних машин» .


Розробка електронного контенту професії "Швачка, кравець", "Вишивальник, кравець"

     Протягом року працюю над наповненням електронного контенту з професії "швачка, кравець", "вишивальник, кравець"
- розробляю директорські  контрольні роботи;
- розробляю методичні розробки відкритих уроків;
- завдання для проведення конкурсів професійної мастерності "Кращий з професії";
- завдання для учнів під час проходження виробничої практики по кваліфікаційних етапах;
- розробка кросвордів та тестових завдань;
- створення завдань на кваліфікаційні іспити;
- комплексні контрольні завдання з професії швачка, кравець по варіантах.

Організація семінарів, майстер-класів

    Протягом навчального року учні і майстри виробничого навчання перукарського профілю приймають участь у різноманітних семінарах, майстер-класах професійного спрямування за участю провідних фахівців відомих брендів.
   10 жовтня 2019 року учні нашого навчального закладу взяли участь в одноденному семінарі, якй пройшов на базі Ужгородської студії Estel Uzhhorod Studio   на тему: «Колористика Essex», який провела провідний технолог-консультант Боднар Альона Федорівна.
    26 вересня 2019 року  участь учнів нашого навчального закладу в одноденному семінарі  на тему: «14 фарб Estel», який вдбувся на базі Ужгородської студії Estel Uzhhorod Studio. Провідний технолог Матьовка Світлана ознайомила присутніх з сучасною професійною косметикою для волосся, цікавими техніками фарбування волосся та інформацією про торгову марку Estel, яка діє в Україні.
   05 квітня 2019 року  навчальний майстер-клас зі створення колекції вечірніх зачісок «SHERRYQUEEN», який провели на базі нашого училища викладач Олена Кібак випускниця академії Тарасюка, навчалась у Гульнари Чекоївої та Уляна Нік, засновник SherryBeautyAcademy – школи зачісок.
   15 березня 2019 року  майстер-клас  від торгової марки «INEBRI», який провели на базі нашого училища  технолог компанії «Мультіколор» Шкльода Ірина з м. Львів.
   04-05 лютого 2019 року  майстр - клас для учнів перукарського профілю на тему «Ознайомлення з продукцією Hair cоmpany», який  відбувся на базі Закарпатського відділення «Profcosmetic».

Немає коментарів:

Дописати коментар