Проведення відкритих уроків
Протягом атестаційного періоду провела відкриті уроки з предмету обладнання швейного виробництва в групах швейного напрямку з використанням мультимедійних презентацій, відеороликів, кросвордів.
13 вересня 2024 року провела відкритий урок в групі № 16, професія швачка, кравець на тему: «Будова та класифікація машинних голок».
Мета уроку: Ознайомити здобувачів освіти з будовою та класифікацію машинних голок. Розвивати аналітичні та технічні здібності здобувачів освіти, практичні навички використання теоретичних знань, логічне і системне мислення, професійні здібності. Виховувати наполегливість, прагнення до нових знань, самостійність, відповідальність, працелюбність, бережне ставлення до обладнання.
07 лютого 2024 року провела відкритий урок в групі № 5, професія швачка, кравець на тему: «Загальні відомості про обладнання, що застосовується для розкроювання матеріалів при виготовленні постільної, столової білизни».
Мета уроку: Ознайомити здобувачів освіти з загальними відомостями про обладнання, що застосовується для розкроювання матеріалів при виготовленні постільної, столової білизни. Вивчити види пристроїв та інструментів для розкрою матеріалів. Розвивати аналітичні та технічні здібності здобувачів освіти, практичні навички використання теоретичних знань, логічне і системне мислення, професійні здібності. Виховувати наполегливість, прагнення до нових знань, самостійність, відповідальність, працелюбність, бережне ставлення до обладнання.
19.10.2022 року відкритий урок в групі №5 професія вишивальник, кравець на тему: «Вузькоспеціалізовані машини, напівавтомати, автомати для обробки манжет чоловічих сорочок, напівавтомат для з’єднання внутрішнього краю підборта з підкладкою і бортовою прокладкою, для обробки прорізних кишень в рамку» з використанням мультимедійної презентації.
Мета уроку: ознайомити учнів з конструктивними особливостями вузькоспеціалізованих машин, технічною характеристикою вузькоспеціалізованих машин, основними механізмами машин, принципом роботи та основними регулюваннями: напівавтомат для обробки манжет чоловічих сорочок; напівавтомат для з’єднання внутрішнього краю підборта з підкладкою і бортовою прокладкою; напівавтомат для обробки прорізних кишень в рамку.
30 вересня 2020 року провела відкритий урок в групі № 26, професія швачка, кравець на тему: «Призначення, принцип роботи та особливості машин зигзагоподібної строчки, потайної строчки та петельних машин».
Мета уроку: ознайомити учнів з призначенням, принципом роботи та особливостями машин зигзагоподібної строчки, потайної строчки та петельних машин човникового і ланцюжкового переплетення ниток.
05.02.2019 року провела відкритий урок в групі № 16, професія швачка, кравець на тему: «Призначення потайних стібків. Призначення і технічна характеристика машин потайного стібка ланцюжкового переплетення ниток» з використанням мультимедійної презентації.
Мета уроку: ознайомити учнів з призначенням потайних стібків та особливостями конструкції, призначенням, технічною характеристикою машин потайного стібка ланцюжкового переплетення ниток.
14 березня 2018 року відкритий урок на тему: «Засоби малої механізації, що застосовуються в технологічних процесах на підприємствах замовників кадрів».
07 лютого 2017 року відкритий урок на тему: «Призначення, характеристика та принцип утворення зигзагоподібних строчок».
23 вересня 2016 року відкритий урок на тему: «Характеристика човникового стібка, процес його утворення та призначення».
01 грудня 2015 року провела відкритий урок на тему: «Характеристика обметувальних та зшивно-обметувальних машин».
13 вересня 2024 року провела відкритий урок на тему: «Будова та класифікація машинних голок».
Розробка електронного контенту професії "Швачка, кравець", "Вишивальник, кравець"
Протягом року працюю над наповненням електронного контенту з професії "швачка, кравець", "вишивальник, кравець"
- розробляю директорські контрольні роботи;
- розробляю методичні розробки відкритих уроків;
- завдання для проведення конкурсів професійної мастерності "Кращий з професії";
- завдання для учнів під час проходження виробничої практики по кваліфікаційних етапах;
- розробка кросвордів та тестових завдань;
- створення завдань на кваліфікаційні іспити;
- комплексні контрольні завдання з професії швачка, кравець по варіантах.
19.02.2025 року - взяла участь в обласній практичній інтернет-конференції «Професійний рух: крок до успіху», яку проводив Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Закарпатській області за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА-ОВА, участі членів атестаційних комісій І рівня, педагоги закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Викладачі спеціальних та загальноосвітніх дисциплін, майстри виробничого навчання, які атестуються в 2025 році, демонстрували свої кращі практики з використання сучасних педагогічних, виробничих, цифрових технологій в освітньому процесі для підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників, показали свій рівень професійного зростання, творчу ініціативу, педагогічну майстерність.
02.01, 03.01, 08.01.2025 року взяла участь у навчанні з комп’ютерної грамотності. Програма передбачала ознайомлення з інтерактивними дошками, особливостями роботи на них; створення презентацій в альтернативних програмах, використання застосунків для створення кросвордів, ребусів, опитувальників тощо, зокрема в програмs LearnsngApps; ознайомлення з особливостями роботи з GPTchat.
Організація семінарів, майстер-класів
Протягом навчального року учні і майстри виробничого навчання перукарського профілю приймають участь у різноманітних семінарах, майстер-класах професійного спрямування за участю провідних фахівців відомих брендів.
10 жовтня 2019 року учні нашого навчального закладу взяли участь в одноденному семінарі, якй пройшов на базі Ужгородської студії Estel Uzhhorod Studio на тему: «Колористика Essex», який провела провідний технолог-консультант Боднар Альона Федорівна.
26 вересня 2019 року участь учнів нашого навчального закладу в одноденному семінарі на тему: «14 фарб Estel», який вдбувся на базі Ужгородської студії Estel Uzhhorod Studio. Провідний технолог Матьовка Світлана ознайомила присутніх з сучасною професійною косметикою для волосся, цікавими техніками фарбування волосся та інформацією про торгову марку Estel, яка діє в Україні.
05 квітня 2019 року навчальний майстер-клас зі створення колекції вечірніх зачісок «SHERRYQUEEN», який провели на базі нашого училища викладач Олена Кібак випускниця академії Тарасюка, навчалась у Гульнари Чекоївої та Уляна Нік, засновник SherryBeautyAcademy – школи зачісок.
26 вересня 2019 року участь учнів нашого навчального закладу в одноденному семінарі на тему: «14 фарб Estel», який вдбувся на базі Ужгородської студії Estel Uzhhorod Studio. Провідний технолог Матьовка Світлана ознайомила присутніх з сучасною професійною косметикою для волосся, цікавими техніками фарбування волосся та інформацією про торгову марку Estel, яка діє в Україні.
05 квітня 2019 року навчальний майстер-клас зі створення колекції вечірніх зачісок «SHERRYQUEEN», який провели на базі нашого училища викладач Олена Кібак випускниця академії Тарасюка, навчалась у Гульнари Чекоївої та Уляна Нік, засновник SherryBeautyAcademy – школи зачісок.
15 березня 2019 року майстер-клас від торгової марки «INEBRI», який провели на базі нашого училища технолог компанії «Мультіколор» Шкльода Ірина з м. Львів.
Немає коментарів:
Дописати коментар